Kia Optima

Poznaj nowy model Kia Optima! Ten fantastyczny samochód klasy średniej będzie doskonałym rozwiązaniem zarówno dla biznesu, jak i osób poszukujących wygodnego i niezawodnego auta. Kię Optima wyróżnia dynamiczna sylwetka, nowoczesna stylistyka oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Nowy model koreańskiego producenta gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i wysoki komfort jazdy.


Nowa Kia Optima

Nowoczesna stylistyka

Nowa Kia Optima do prawdziwy krok naprzód! Nowy sedan spełnia doskonale obecne trendy i odpowiada oczekiwaniom współczesnych kierowców. Szyk, nowatorstwo i funkcjonalność – te cechy przyświecały europejskim projektantom podczas prac nad nową Kia Optima. Kia Optima to przede wszystkim elegancka i mocno zaakcentowana sylwetka. Wzrok przyciąga także charakterystyczny grill chłodnicy oraz wyraźnie podkreślone linie. Nowa Kia Optima posiada efektowne reflektory przednie i tylne światła LED, które perfekcyjnie oświetlają drogę.


Nowa Kia Optima

Funkcjonalne wnętrze

Od razu po otwarciu drzwi ukazuje się przestronne, nowoczesne i dopracowane w każdym szczególe wnętrze. Głównym jego atutem jest niezwykłą funkcjonalność oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Starannie wykończone tapicerki, szykowne detale oraz stonowana gama dostępnych kolorów – na pierwszy rzut oka widać, że jest to auto luksusowe. Dodatkowo Kia Optima wyposażona jest w kokpit zwrócony w kierunku kierowcy, podgrzewane i wentylowane fotele oraz opcjonalną funkcję automatycznego otwierania i zamykania klapy bagażnika. Ponadto wnętrze może uzyskać nastrojową oprawę, dzięki gustownemu oświetleniu kameralnemu, które dostępne jest w aż 6 kolorach.


Nowa Kia Optima

Radość podczas jazdy

Nowa Kia Optima dostępna jest w następującej gamie jednostek napędowych:

  • silnik diesla 1.6 CRDi o mocy 136 KM 7-biegową, dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów
  • silnik diesla 1.6 CRDi o mocy 136 KM z 6-biegową, manualną skrzynią biegów
  • silnik benzynowy 2.0 MPI o mocy 163 KM z 6-biegową, manualną skrzynią biegów
  • silnik benzynowy 1.6 T-GDi o mocy 180 KM z 7-biegową, dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów
  • silnik benzynowy 2.0 T-GDi o mocy 238 KM z 6-biegową automatyczną skrzynią biegów

Produkcja wszystkich silników odbyła się zgodnie z obowiązującymi normami emisji Euro 6d TEMP. Każdy turbodoładowany silnik benzynowy wyposażony został w filtr cząstek stałych (GPF), a silniki diesla posiadają układ selektywnej redukcji katalitycznej (SCR).


Nowa Kia Optima

Poczucie bezpieczeństwa

Nowa Kia Optima wyposażona została w innowacyjne technologie oraz systemy wspomagające kierowcę i zapewniające poczucie bezpieczeństwa. Nowoczesne rozwiązania pomagają uniknąć ryzyka na drodze np. zagrożeń i kolizji. Samochód posiada asystenta świateł drogowych, asystenta parkowania oraz układ monitorowania otoczenia (system kamer 360° (AVM)). Technologia DRIVE WISE to innowacyjne systemy bezpieczeństwa i nowoczesne rozwiązania m.in. system autonomicznego hamowania, inteligentny system rozpoznawania znaków oraz system powiadamiania o zmęczeniu kierowcy (DAW). Dodatkowo Kia Optima umożliwia monitorowanie martwego pola oraz utrzymać dogodną prędkość jazdy, dzięki aktywnemu tempomatowi z technologią Stop&Go, który jest niezwykle przydatny zwłaszcza na drogach szybkiego ruchu. Jazda Kią Optima to czysta przyjemność.

Umów się na jazdę próbną już dziś!

Zainteresowany? Chcesz zobaczyć nową Kię Optima z bliska? Wybierz się na jazdę próbną! Jesteśmy jednym z największych autoryzowanych salonów samochodów Kia na Śląsku i z przyjemnością przybliżymy Ci pełne możliwości nowego modelu Kia Optima. Zapraszamy!

Salon

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 412
sprzedaz.etrans@kiamotors.pl

Serwis

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 411
serwis.etrans@kiamotors.pl