Kia Sorento - samochód z charakterem

Kia Sorento
Kia Sorento - fantastyczna propozycja dla osób poszukujących dużego, rodzinnego SUV-a, wygodnego, wszechstronnego i niezawodnego. A nowa Kia Sorento taka właśnie jest. Komfort i solidność wykonania a także zaawansowane rozwiązania techniczne odpowiedzialne za bezpieczeństwo są tutaj stawiane na pierwszym miejscu.
Kia Sorento

Kia Sorento - nowoczesna i wyrazista stylistyka

Spójrzmy na Kię Sorento - budzi respekt swoimi wymiarami (długość 4800mm, szerokość 1800mm, wysokość 1600mm) i masywnym nadwoziem, prawda? Te muskularne i wyraziste linie nadają jej niezwykłego charakteru samochodu silnego, mocnego i trwałego. Przyglądając się bliżej widać precyzję i solidność wykonania.
Sorento nie przejedzie ulicami miast niezauważone. Nie ukryje się nigdzie. Uwagę przykuwa wyrazisty grill chłodnicy. Długa maska silnika, lekko opadająca linia dachu i szeroka część tylna tworzą nadzwyczaj proporcjonalne nadwozie. Patrząc z tyłu od razu widzimy diodowe światła stop, precyzyjnie wkomponowane w lampy tylne.
Kia Sorento

Imponujące wnętrze zachęca do przejażdżki

Zaglądając do środka Kii Sorento zauważamy bardzo harmonijne wnętrze. Każdy detal jest tutaj starannie zaprojektowany i to z myślą o najwyższym komforcie kierowcy. Przejrzysta konsola, zaokrąglona osłona zestawu wskaźników, eleganckie nawiewy - wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Całości doskonale dopełniają miękkie i przyjemne w dotyku materiały oraz wstawki na wzór satynowego aluminium.
Kia Sorento

Kia Sorento z silnikami wysokoprężnymi

Kia Sorento dostępna jest z silnikami wysokoprężnymi, z automatyczną skrzynią biegową. Są to:
  • 2,0 CRDi SCR 185KM przy 3800obr/min
  • 2,2 CRDi SCR 200KM przy 4000obr/min
To silniki charakteryzujące się niezwykłą mocą, wysokim momentem obrotowym, znakomitą dynamiką i cichą pracą. Zadziwiają możliwością ekonomicznej jazdy i niskim zużyciem paliwa a także doskonałymi właściwościami aerodynamicznymi.
Kia Sorento

Bezpieczeństwo

Koreańscy projektanci Kii Sorento doskonale zdają sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa bezpieczeństwo. Kierowcę i pasażerów w Sorento chroni 6 poduszek powietrznych oraz wzmocniona, stalowa klatka bezpieczeństwa o wysokiej wytrzymałości. Ciekawym Rozwiązaniem zastosowanym tutaj są pasy foteli przednich, wyposażone w dodatkowe napinacze, które w sytuacjach awaryjnych dociągają te pasy do punktu kotwiczenia. Ponadto zastosowano całą masę inteligentnych układów, podnoszących bezpieczeństwo. Są to m.in.: asystent parkowania równoległego (Kia Auto Park Assist), inteligentny tempomat (Kia Smart Cruise Control),asystent utrzymania pasa ruchu (Kia Lane Keeping Assist), układ ostrzegania o zmęczeniu kierowcy (Kia Driver Attention Warning) czy system autonomicznego hamowania z 3 trybami pracy (Kia Forward Collision Avoidance Assist).
Kia Sorento

Zapraszamy na jazdę próbną

Jeżeli poszukujesz dużego, niezawodnego SUV-a, odwiedź nasz salon. Jesteśmy jednym z największych autoryzowanych sprzedawców samochodów Kia Sorento na Śląsku. Umów się na jazdę testową i przyjrzyj się Kii Sorento z bliska. Nie zwlekaj, a odpowiemy na każde Twoje pytanie i skonfigurujemy samochód z Twoich marzeń.

 

Salon

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 412
sprzedaz.etrans@kiamotors.pl

Serwis

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 411
serwis.etrans@kiamotors.pl