Samochody w auto salonie Kia

Nowe i używane samochody z salonu Kia na Śląsku

W naszym salonie samochodowym Kia zakupisz zarówno nowe auta tej marki, jak i sprawdzone pojazdy używane innych, wiodących producentów. Odwiedź naszą stację dealerską i wybierz auto idealnie dopasowane do Twoich potrzeb! Znajdziesz nas w Łaziskach Górnych, bezpośrednio przy DK81 – szybko i wygodnie dotrzesz do salonu Etrans z większości miast aglomeracji śląskiej. Zapraszamy!

Największy wybór nowych modeli Kia na Śląsku

Jako jeden z największych dealerów Kia w województwie śląskim, dysponujemy szeroką gamą nowych pojazdów, dostępnych od ręki. W naszym salonie zakupisz wszystkie, najpopularniejsze modele – popularną Kię Ceed, małe, miejskie Picanto, kompaktowego SUVa Sportage, wyjątkowe auto klasy premium – Kię Stinger, i wiele innych! Oferujemy korzystne warunki finansowania zakupu pojazdu – możesz skorzystać z leasingów, kredytów lub zostawić nam swój dotychczasowy samochód w rozliczeniu.

Umów się na jazdę próbną i przetestuj swoją wymarzoną Kię!

Auto salon Kia Etrans - nowe auta od ręki

W naszym salonie znajdziesz również szeroki wybór nowych samochodów dostępnych od ręki. Oferowane przez nas modele wyróżniają się bogatym wyposażeniem i konkurencyjnymi cenami. Ponadto, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, korzystając z naszych rabatów dla stałych klientów i grup zawodowych.

Jeśli nie chcesz czekać na swój wymarzony pojazd, odwiedź nasz auto salon Kia i wybierz jeden z dostępnych egzemplarzy

Samochody używane z salonu Kia

W Etrans zakupisz nie tylko nowe pojazdy, ale również auta używane Kia oraz innych marek, takich jak m.in. Volkswagen, Peugeot, Hyundai, Skoda czy Dacia. Dbamy o jak najwyższą jakość naszej oferty. Wszystkie oferowane przez nas samochody skrupulatnie sprawdzamy – możesz mieć pewność, że zakupione u nas auto używane nie ma żadnych, ukrytych wad. Ponadto, wszystkie dostępne w naszym auto salonie Kia pojazdy wyróżniają się bogatym wyposażeniem i młodym rocznikiem.

 

Salon

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 412
sprzedaz.etrans@kiamotors.pl

Serwis

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 411
serwis.etrans@kiamotors.pl