Kontakt

P.U.H. "Etrans" Sp. z o.o.

ul. Leśna 1,
43-170 Łaziska Górne

Recepcja +48 32 32 57 411
 

Godziny otwarcia:

Salon
poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
sobota: 9.00 - 14.00

Serwis
poniedziałek - piątek: 7.00 - 18.00
sobota: 9.00 - 14.00
Etrans - Autoryzowany dealer KIA

Sprzedaż samochodów nowych

email: sprzedaz.etrans@kiamotors.pl
tel. +48 32 32 57 412

Oskar Peterko - Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 663 000 075
email: oskar.peterko@etrans.pl

Patrycjusz Machulec - Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 601 387 577
email: patrycjusz.machulec@etrans.pl

 


Sprzedaż samochodów używanych

Dominik Majowski - Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
tel. +48 663 000 070
email: dominik.majowski@etrans.pl

 


Sprzedaż flotowa

email: flota.etrans@kiamotors.pl

Andrzej Palica - Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
kom. +48 663 000 076
email: andrzej.palica@etrans.pl

Serwis

email: serwis.etrans@kiamotors.pl
tel. +48 32 32 57 411

Katarzyna Barchańska - Recepcja Serwisu
tel. +48 663 111 055
email: katarzyna.barchanska@etrans.pl

Anna Mendera - Doradca ds. kontaktu z klientem
tel. +48 695 915 066
email: anna.mendera@etrans.pl

Piotr Wieczorek - Doradca Techniczny
tel. +48 663 111 228
email: piotr.wieczorek@etrans.pl

Adam Kocima - Doradca Techniczny
tel. +48 663 000 079
email: adam.kocima@etrans.pl

Tomasz Petkiewicz - Kierownik Serwisu
tel. +48 32 32 57 406
email: tomasz.petkiewicz@etrans.pl

Daniel Janusz - Doradca Techniczny
tel. +48 663 111 032
email: daniel.janusz@etrans.pl
 

Ubezpieczenia

Rafał Andruczyk - Specjalista ds. Ubezpieczeń
tel. +48 663 000 074
email: rafal.andruczyk@etrans.pl

 


Naprawy blacharsko-lakiernicze

Ryszard Englert - Doradca Techniczny
kom. +48 609 511 066
email: ryszard.englert@etrans.pl

 


Dział części zamiennych i akcesoriów

email: czesci.etrans@kiamotors.pl

Anna Zybała - Specjalista ds. Części Zamiennych
tel. +48 32 32 57 409
email: anna.zybala@etrans.pl

Tomasz Słupik - Kierownik Magazynu
tel. +48 32 32 57 409
email: tomasz.slupik@etrans.pl

Stacja Kontroli Pojazdów

Andrzej Spiszak - Diagnosta
tel. +48 32 32 57 410
tel. +48 663 000 078
email: skp.kia@etrans.pl

 


Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów (ulica Wyzwolenia 30 dojazd ulicą Łazy)


tel. +48 32 32 43 269
email: skp@etrans.pl

Transport (ulica Wyzwolenia 30 dojazd ulicą Łazy)
tel. +48 32 32 43 268
email: etrans@etrans.pl
 

Dane rejestrowe

P.U.H. "Etrans" Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy w Katowicach,
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000092886
NIP 6351001732
Kapitał Zakładowy: 810.000,00 PLN

Pekao S.A. o/Katowice
60 1240 2975 1111 0010 6208 2700

Uzupełniające informacje ogólne

Zarząd Jan Petkiewicz - Prezes Zarządu
Adam Malcharek - Wiceprezes ds. Handlowych
Rejestr Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy, KRS nr 0000092886
Kapitał zakładowy 810.000,00 zł
NIP 635-10-01-732
REGON: 272298483
Adres PUH "ETRANS" Sp. z o.o. 43-170 Łaziska Górne, ul.Wyzwolenia 30
Adres dla korespondencji: PUH "ETRANS" Sp. z o.o. 43-170 Łaziska Górne, ul.Leśna 1
Telefon (sekretariat): 32 / 32 61 100
E-mail: etrans@etrans.pl
Salon

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 412
sprzedaz.etrans@kiamotors.pl

Serwis

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 411
serwis.etrans@kiamotors.pl

Transport

ul. Wyzwolenia 30,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 43 268
etrans@etrans.pl