Kia Zabrze

Salon Samochodowy KIA blisko Zabrza

Etrans od lat napędza rynek motoryzacyjny w Zabrzu, oferując kierowcom z tego miasta samochody marki KIA. Jesteśmy Autoryzowanym Salonem i Serwisem KIA mieszczącym w Łaziskach Górnych, gdzie spotykają się motoryzacyjne potrzeby klientów z całego Śląska. To właśnie tutaj zrealizujesz marzenia o samochodzie marki KIA, czyli pojeździe nowoczesnym, bezpiecznym i w atrakcyjnej cenie. W naszej ofercie można znaleźć zarówno samochody nowe, jak i używane samochody stworzone z myślą o osobach poszukujących aut miejskich i rodzinnych.

Serwis KIA niedaleko Zabrza

Autoryzowany Serwis KIA to miejsce, w którym świadczymy kompleksowe usługi związane z diagnostyką i serwisowaniem. Od lat specjalizujemy się w naprawach koreańskich samochód, dzięki czemu znamy ich największe sekrety. Naszym klientom umożliwiamy zakup oryginalnych części zamiennych, które zapewniają utrzymanie gwarancji oraz zachowują bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Udowadniamy, że oryginalne części zamienne do KIA są w stanie zagwarantować bezawaryjną jazdę przez wiele tysięcy kilometrów.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis KIA?

Samochody KIA to doskonale przemyślane pojazdy, a jako pracownicy Etrans wiemy najlepiej, jak się o nie zatroszczyć. Dzięki codziennej pracy z samochodami KIA jesteśmy w stanie oferować skuteczne i szybkie naprawy. Nasz zespół mechaników stworzony jest z fachowców, którzy posiadają ogromną wiedzę i chęć do dalszego rozwoju. Dbamy o to, żeby nasz zespół ciągle się szkolił, spełniając surowe wymogi naszej firmy. ASO Etrans KIA posiada nowoczesne urządzenia i dobrze przygotowane stanowiska pracy, umożliwiające bezbłędną i szybką diagnozę usterek.

Finansowanie samochodów KIA

Doskonale wiemy, jak ważną decyzją jest zakup auta. W związku z tym przygotowaliśmy dla naszych klientów bogatą ofertę finansowania, dzięki której decyzja o zakupie auta może o wiele prostsza, a koszty początkowe będą zdecydowanie niższe.

Leasing

Osoby prowadzące działalność gospodarczą zapewne będą zainteresowane leasingiem w ramach oferty KIA Finance. Klientom oferujemy:

 • leasing operacyjny,
 • leasing finansowy,
 • leasing finansowy VAT marża (na samochody używane).

W dzisiejszym świecie prostota zasad jest niezmiernie ważna, dlatego leasing KIA prowadzony jest na zrozumiałych i prokonsumenckich zasadach.

 • 0% wpłaty własnej dla pojazdów do 120 tys. zł
 • Od 10% wpłaty własnej dla aut 120 – 170 tys. zł
 • Od 20% wpłaty własnej dla aut powyżej 170 tys. zł

Niska wpłata własna to większe bezpieczeństwo finansowe dla firmy i w efekcie mniejsze ryzyko. Wyżej wymienione szczeble obowiązują dla okresu finansowania do 60 miesięcy, w przypadku 61-72 miesiące finansowania wygląda to następująco:

 • od 0% opłaty wstępnej dla pojazdów do 100tys. zł,
 • od 10% opłaty wstępnej dla pojazdów od 100 tys. do 150tys. zł,
 • od 20% opłaty wstępnej dla pojazdów od powyżej 150 tys. zł.

Udzielamy leasingu zarówno na auta nowe, jak i używane w doskonałym stanie, a w przypadku leasingu operacyjnego mówimy o okresie od 24 do 72 miesięcy, a leasing operacyjny zaczyna się już od 6 do 72 miesięcy. Po wygaśnięciu umowy leasingowej klient ma możliwość wykupu auta albo oddania go do naszego salonu.

Jednak leasing to nie jedyna forma finansowania, z jakiej mogą skorzystać klienci z Zabrza, decydując się na zakup auta w Etrans. Wynajem długoterminowy KIA For You to doskonałe rozwiązanie dla osób fizycznych, które cenią sobie indywidualne podejście do sprawy. W ramach najmu długoterminowego możesz liczyć na stały niski koszt miesięczny, przegląd i serwis techniczny po naszej stronie czy brak wpłaty własnej.

Kredyty

Warto wspomnieć również o kredycie KIA, który jest jednym z lepszych kredytów samochodowych na rynku. Zasady KIA Credit w liczbach:

 • Od 6 do 120 miesięcy dla kwot powyżej 30 tys. zł
 • Od 6 do 84 miesięcy dla kwot do 30 tys. zł
 • Wpłata własna od 0% do 150 tys. zł
 • Wpłata własna od 10% - od powyżej 150tys. – 250tys. zł
 • Wpłata własna od 20% - od powyżej 250tys. zł

Zabrze wybiera Salon Samochodowy KIA Etrans

Wiesz już na co możesz liczyć w Autoryzowanym Salonie Samochodowym KIA Etrans. Samochody KIA to doskonałe auta, które sprawdziły się u wielu kierowców na Śląsku. Cieszymy się, że możemy dostarczać Państwu auta wysokiej klasy w przystępnych cenach. Odwiedzając nasz salon jako klient uzyskasz wszelkich informacji na temat aktualnie sprzedawanych aut, sposobów finansowania lub umówić się na jazdę próbną. Zapraszamy kierowców z Katowic, Dąbrowy GórniczejGliwic, Łazisk Górnych, Zabrza, Rybnika, Rudy Śląskiej, Zawiercia, Siemianowic, Tarnowskich GórSosnowca, Tychów, Bytomia, Chorzowa, Mikołowa czy Jaworzna.