Autoryzowany Salon Samochodowy KIA dla Mysłowic

Etrans to Autoryzowany Salon i Serwis Samochodowy KIA, który dostarcza nowoczesne samochody dla klientów z Mysłowic i całego Śląska. Od 1995 roku bierzemy aktywny udział w zmianach zachodzących w branży motoryzacyjnej, przyciągając kierowców, dla których najważniejsze są jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Salon Etrans to przestrzeń, w której znajdziesz dziesiątki nowych i używanych samochodów w doskonałych cenach. Chcąc zapewnić kompleksową obsługę, zajmujemy się również sprzedażą części zamiennych, akcesoriów czy ogumienia. Sprawdź aktualną ofertę dostępną w naszym salonie.

Dealer KIA blisko Mysłowic

Stale rozwijamy naszą infrastrukturę oraz kwalifikacje, tak aby każda osoba, która wyjedzie z naszego salonu nowym samochodem czuła, że dokonała słusznej decyzji. Mysłowice to miasto, który odgrywa bardzo istotną rolę dla całego Śląska i cieszmy się, że tak wielu klientów z tego miasta korzysta z aut KIA zakupionych w naszym salonie.

Doskonale znamy potrzeby kierowców z regionu, stale utrzymując się w czołówce dealerów KIA w Polsce.

Salon Samochodowy KIA Etrans to miejsce, w którym można zapoznać się ofertą modelową koreańskiego giganta motoryzacji. Samochody KIA od wielu lat uchodzą za pojazdy spełniające kryteria nowoczesności i najwyższej klasy.

W odpowiedzi na potrzeby klientów o zróżnicowanych oczekiwaniach finansowych, oferujemy również samochody używane w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem, udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszych aut, a także oferty finansowania i ubezpieczenia.

Serwis KIA niedaleko Mysłowic

Autoryzowany Serwis KIA Etrans to miejsce, w którym każdy samochód zostanie naprawiony zgodnie z najwyższymi i surowymi standardami naszej firmy. Jako specjaliści ASO KIA wiemy wszystko na temat samochodów KIA, które wymagają specjalistycznej opieki. Potrafimy szybko i trafnie zdiagnozować przyczynę problemów motoryzacyjnych oraz przystąpić do naprawy bez zbędnej zwłoki.

Nasi mechanicy to ludzie z pasją, którzy pracują na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym i naprawczym, gwarantującym efektywną pracę. Dzięki holistycznemu podejściu do diagnozowania i naprawiania pojazdów nasze działania przebiegają szybko i skutecznie. Dodatkowo oferujemy dostęp do oryginalnych części zamiennych, które są najlepszą alternatywą dla zużytych elementów samochodu.

Samochody KIA dla mieszkańców Mysłowic

Kia w pierwszym skojarzeniu to auta nietuzinkowe, które swoim wyglądem wyróżniają się na tle wielu europejskich marek motoryzacyjnych. Dynamiczne linie i wytłoczenia tworzą samochody, które wyróżniają się na ulicach miast.

Jakie samochody przewidzieliśmy dla naszych klientów?

Samochodowym bestsellerem w naszej ofercie jest KIA Picanto, kompaktowy i zwrotny pojazd miejski. W KIA przykładamy dużą wagę do komfortu i bezpieczeństwa, dlatego każdy element w KIA Picanto został skrupulatnie przemyślany. Choć samochód wydaje się kompaktowy to w jego wnętrzu jest sporo miejsca zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Również przestrzeń bagażowa została zoptymalizowana do tego stopnia, że jest jedną z największych w tym segmencie aut. Samochód już w swojej podstawowej wersji zawiera liczne systemy, które sprawiają, że poruszanie się tym samochodem po ciasnych ulicach Rybnika i innych śląskich miast jest prawdziwą przyjemnością.

Dla osób szukających większego auta proponujemy KIA XCeed, wciąż auta miejskiego, ale bardziej przystającego do dalekich wakacyjnych podróży. W samochodzie znajdziemy bagażnik o pojemności 426 litrów, który może zostać powiększony do 1378l przez złożenie tylnych siedzeń. W samochodzie znajduje się kolorowy ekran dotykowy, aktywny tempomat Stop & Go, system monitorowania martwego pola w lusterkach, asystent parkowania czy system automatycznego hamowania z funkcją wykrywania pieszych.

Kierowco z Mysłowic! Wybierz Salon Samochodowy Etrans KIA

Każdego kierowcę zainteresowanego naszą działalnością, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na nowe i używane samochody oraz pozostałe dodatkowe usługi. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno telefonicznie, mailowo jak i stacjonarnie w salonie mieszczącym się w Łaziskach Górnych przy ulicy Leśnej. Zapraszamy kierowców z Zawiercia, Katowic, Dąbrowy GórniczejGliwic, Łazisk Górnych, Zabrza, Rybnika, Siemianowic, Tarnowskich Gór, Rudy Śląskiej, Sosnowca, Tychów, Bytomia, Chorzowa, Mikołowa czy Jaworzna.