Zapraszamy do autoryzowanego serwisu KIA Etrans na Śląsku, gdzie jakość i profesjonalizm idą w parze. Nasza wykwalifikowana kadra mechaników doskonale zna każdy model marki KIA, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje auto znajdzie się w najlepszych rękach. Gwarantujemy kompleksową obsługę, szybkie terminy napraw oraz oryginalne części. Zaufaj ekspertom i ciesz się bezpieczną i długoletnią jazdą swoją ulubioną KIA.

Gotowi do naprawy Twojego samochodu — ASO KIA Śląsk

Klienci punktu dealerskiego KIA Etrans mogą liczyć na kompleksową opiekę serwisową, zgodną z restrykcyjnymi standardami koreańskiego producenta.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem i salonem KIA na Śląsku. Dysponujemy doświadczonym zespołem serwisantów oraz specjalistycznymi stanowiskami obsługowo-naprawczymi. Dzięki temu, szybko wykrywamy i skutecznie usuwamy wszelkie usterki. Specjalizujemy się w serwisowaniu pojazdów KIA, ale naprawiamy także samochody innych marek. Nasi serwisanci stale podnoszą kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i kursach, również tych organizowanych przez markę KIA. Zostawiając swój samochód w autoryzowanej stacji serwisowej KIA Etrans, masz pewność najwyższej jakości napraw i rzetelnej obsługi serwisowej. Poznaj naszą ofertę.

KIA autoryzowany serwis oferuje:


Autoryzowany serwis KIA — serwis blacharsko-lakierniczy

KIA Etrans - Serwis ŚląskW serwisie wykonujemy naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów KIA i pojazdów innych marek. Zajmujemy się również naprawami gwarancyjnymi samochodów KIA oraz kompleksową likwidacją szkód komunikacyjnych.

Zapewniamy oględziny pojazdu przez rzeczoznawcę, całodobową pomoc drogową oraz załatwienie formalności i komunikację na linii ubezpieczyciel-serwis.

Oferujemy:

Zapraszamy do umówienia wizyty w ASO KIA Etrans kierowców z Katowic,, Dąbrowy GórniczejGliwic, Łazisk Górnych, ZabrzaRybnika, Rudy Śląskiej, Tarnowskich GórZawierciaSiemianowicSosnowcaTychówBytomiaMysłowicŻorChorzowaMikołowa czy Jaworzna.


Serwis samochodów KIA — naprawa ogumienia i klimatyzacji oraz części zamienne

Posiadamy serwis ogumienia, specjalizujący się w sprzedaży opon letnich i zimowych oraz wymianie, przechowywaniu i naprawie opon do pojazdów wszystkich marek.

Zajmujemy się również serwisem klimatyzacji oraz sprzedażą oryginalnych części i akcesoriów KIA.


Stacja Kontroli Pojazdów dla kierowców ze Śląska

KIA Etrans - OSKP na ŚląskuNa terenie punktu dealerskiego KIA w Łaziskach Górnych działa Stacja Kontroli Pojazdów, realizująca badania techniczne samochodów wszystkich marek.

Nasi diagności udzielają porad obejmujących zakres warunków technicznych, badań i rejestracji pojazdów.

Przeprowadzamy badania samochodów:


Karta Stałego Klienta – serwis KIA Śląsk

Doceniamy zaufanie, którym darzą nas stali Klienci. Aby podziękować im za lojalność, wprowadziliśmy Kartę Stałego Klienta, która daje dostęp do specjalnych zniżek.

Posiadacz karty może otrzymać atrakcyjny rabat m.in. na:

 

Nasza Karta Stałego Klienta daje klientom poczucie bycia docenionymi i wspiera ich w utrzymaniu samochodu w doskonałej formie. A dodatkowo pozwala na śledzenie i dokumentowanie przeprowadzonych prac serwisowych.

Autoryzowany serwis KIA na Śląsku

Autoryzowany serwis KIA na Śląsku zatrudnia doświadczonych diagnostów i mechaników, którzy specjalizują się w serwisowaniu samochodów marki KIA. Są oni przeszkoleni w obszarze napraw, konserwacji i diagnostyki, co gwarantuje profesjonalną obsługę. Jako autoryzowany serwis KIA mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych KIA. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w trakcie napraw używamy jedynie wysokiej jakości komponenty, które są idealnie dopasowane do Twojego samochodu.

Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty — skontaktuj się z autoryzowaną stacją serwisową KIA Etrans. Nasi pracownicy są gotowi pomóc regularnie dbać o Twój samochód i wykonają wszelkie niezbędne czynności serwisowe i czynności obsługowe. Wybierz Etrans, aby mieć pewność, że Twój samochód jest serwisowany przez profesjonalistów, a naprawy i konserwacja są przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami producenta. Umów się na wizytę już dziś!

Anna Mendera
Doradca ds.Kontaktu z Klientem
Tomasz Petkiewicz
Kierownik Serwisu
Adam Kocima
Doradca Techniczny
Daniel Janusz
Doradca Techniczny
Damian Chrząstek
Specjalista ds. Rozliczeń Napraw Gwarancyjnych

Serwis blacharsko-lakierniczy

Ryszard Englert
Doradca Techniczny

Części zamienne i akcesoria

Tomasz Słupik
Kierownik Działu Części
Anna Zybała
Specjalista ds. Części Zamiennych

Stacja Kontroli Pojazdów

Andrzej Spiszak
Diagnosta
Jerzy Tłok
Diagnosta