Zapraszamy do naszego autoryzowanego serwisu KIA na Śląsku, gdzie jakość i profesjonalizm idą w parze. Nasza wykwalifikowana kadra mechaników doskonale zna każdy model KIA, dzięki czemu Twoje auto będzie w najlepszych rękach. Gwarantujemy kompleksową obsługę, szybkie terminy napraw oraz oryginalne części. Skorzystaj z naszych usług i daj swojemu samochodowi najlepszą opiekę, jakiej zasługuje. Zaufaj ekspertom, abyś mógł bezpiecznie cieszyć się swoją KIA na długie lata.

Autoryzowany serwis KIA na Śląsku

Klienci punktu dealerskiego KIA Etrans mogą liczyć na kompleksową opiekę serwisową, zgodną z restrykcyjnymi standardami koreańskiego producenta.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem KIA na Śląsku. Dysponujemy doświadczonym zespołem serwisantów oraz specjalistycznymi stanowiskami obsługowo-naprawczymi. Dzięki temu, szybko wykrywamy i skutecznie usuwamy wszelkie usterki. Specjalizujemy się w serwisowaniu pojazdów KIA, ale naprawiamy także samochody innych marek. Nasi serwisanci stale podnoszą kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i kursach, również organizowanych przez markę KIA. Zostawiając swój samochód w autoryzowanej stacji serwisowej KIA Etrans masz pewność najwyższej jakości napraw i rzetelnej obsługi serwisowej.

ASO KIA oferuje:


Serwis blacharsko-lakierniczy

KIA Etrans - Serwis ŚląskW serwisie wykonujemy naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów KIA i pojazdów innych marek. Zajmujemy się również naprawami gwarancyjnymi samochodów KIA oraz kompleksową likwidacją szkód komunikacyjnych.

Zapewniamy oględziny pojazdu przez rzeczoznawcę, całodobową pomoc drogową oraz załatwienie formalności i komunikację na linii ubezpieczyciel – serwis.

Oferujemy:


Serwis ogumienia i klimatyzacji oraz części zamienne

Posiadamy serwis ogumienia, specjalizujący się w sprzedaży opon letnich i zimowych oraz wymianie, przechowywaniu i naprawie opon do pojazdów wszystkich marek.

Zajmujemy się również serwisem klimatyzacji oraz sprzedażą oryginalnych części i akcesoriów KIA.


Stacja Kontroli Pojazdów dla kierowców ze Śląska

KIA Etrans - OSKP na ŚląskuNa terenie punktu dealerskiego KIA w Łaziskach Górnych działa Stacja Kontroli Pojazdów, realizująca badania techniczne samochodów wszystkich marek.

Nasi diagności udzielają porad obejmujących zakres warunków technicznych, badań i rejestracji pojazdów.

Przeprowadzamy badania samochodów:


Karta Stałego Klienta – serwis KIA Śląsk

Doceniamy zaufanie, którym darzą nas stali Klienci. Aby podziękować im za lojalność, wprowadziliśmy Kartę Stałego Klienta, która daje dostęp do specjalnych zniżek.

Posiadacz karty może otrzymać atrakcyjny rabat m.in. na:

Zapraszamy do umówienia wizyty w ASO KIA Etrans kierowców z Katowic, Dąbrowy GórniczejGliwic, Łazisk Górnych, ZabrzaRybnika, Rudy Śląskiej, Tarnowskich GórZawierciaSiemianowicSosnowcaTychówBytomiaMysłowicŻorChorzowaMikołowa czy Jaworzna.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z autoryzowaną stacją serwisową KIA i umów się online na wizytę. Nasi pracownicy są gotowi pomóc regularnie dbać o Twój samochód i wykonają wszelkie niezbędne czynności serwisowe i czynności obsługowe. Jeśli masz pytania dotyczące zarówno normalnej eksploatacji, jak i bezpieczeństwa auta przed podróżą, umów się na wizytę i wreszcie znajdź dealera, który cechuje się pełnym profesjonalizmem już dziś!

Autoryzowany serwis KIA na Śląsku

Anna Mendera
Doradca ds.Kontaktu z Klientem
Tomasz Petkiewicz
Kierownik Serwisu
Adam Kocima
Doradca Techniczny
Daniel Janusz
Doradca Techniczny
Damian Chrząstek
Specjalista ds. Rozliczeń Napraw Gwarancyjnych

Serwis blacharsko-lakierniczy

Ryszard Englert
Doradca Techniczny

Części zamienne i akcesoria

Tomasz Słupik
Kierownik Działu Części
Anna Zybała
Specjalista ds. Części Zamiennych

Stacja Kontroli Pojazdów

Andrzej Spiszak
Diagnosta
Jerzy Tłok
Diagnosta