Autoryzowany serwis KIA na Śląsku

Klienci punktu dealerskiego KIA Etrans mogą liczyć na kompleksową opiekę serwisową, zgodną z restrykcyjnymi standardami koreańskiego producenta.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem KIA na Śląsku. Dysponujemy doświadczonym zespołem serwisantów oraz specjalistycznymi stanowiskami obsługowo-naprawczymi. Dzięki temu, szybko wykrywamy i skutecznie usuwamy wszelkie usterki. Specjalizujemy się w serwisowaniu pojazdów KIA, ale naprawiamy także samochody innych marek. Nasi serwisanci stale podnoszą kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i kursach, również organizowanych przez markę KIA. Zostawiając swój samochód w ASO KIA Etrans masz pewność najwyższej jakości napraw i rzetelnej obsługi.

ASO KIA oferuje:


Serwis blacharsko-lakierniczy

KIA Etrans - Serwis ŚląskW serwisie wykonujemy naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów KIA i pojazdów innych marek. Zajmujemy się również naprawami gwarancyjnymi samochodów KIA oraz kompleksową likwidacją szkód komunikacyjnych.

Zapewniamy oględziny pojazdu przez rzeczoznawcę, całodobową pomoc drogową oraz załatwienie formalności i komunikację na linii ubezpieczyciel – serwis.

Oferujemy:


Serwis ogumienia i klimatyzacji oraz części zamienne

Posiadamy serwis ogumienia, specjalizujący się w sprzedaży opon letnich i zimowych oraz wymianie, przechowywaniu i naprawie opon do pojazdów wszystkich marek.

Zajmujemy się również serwisem klimatyzacji oraz sprzedażą oryginalnych części i akcesoriów KIA.


Stacja Kontroli Pojazdów dla kierowców ze Śląska

KIA Etrans - OSKP na ŚląskuNa terenie punktu dealerskiego KIA w Łaziskach Górnych działa Stacja Kontroli Pojazdów, realizująca badania techniczne samochodów wszystkich marek.

Nasi diagności udzielają porad z zakresu warunków technicznych, badań i rejestracji pojazdów.

Przeprowadzamy badania samochodów:


Karta Stałego Klienta – serwis KIA Śląsk

Doceniamy zaufanie, którym darzą nas stali Klienci. Aby podziękować im za lojalność, wprowadziliśmy Kartę Stałego Klienta, która daje dostęp do specjalnych zniżek.

Posiadacz karty może otrzymać atrakcyjny rabat m.in. na:

Zapraszamy do umówienia wizyty w ASO KIA Etrans kierowców z Katowic, Dąbrowy GórniczejGliwic, Łazisk Górnych, ZabrzaRybnika, Rudy Śląskiej, Tarnowskich GórZawierciaSiemianowicSosnowcaTychówBytomiaMysłowicŻorChorzowaMikołowa czy Jaworzna.

Autoryzowany serwis KIA na Śląsku

Anna Mendera
Doradca ds.Kontaktu z Klientem
Tomasz Petkiewicz
Kierownik Serwisu
Adam Kocima
Doradca Techniczny
Daniel Janusz
Doradca Techniczny
Damian Chrząstek
Specjalista ds. Rozliczeń Napraw Gwarancyjnych

Serwis blacharsko-lakierniczy

Ryszard Englert
Doradca Techniczny

Części zamienne i akcesoria

Tomasz Słupik
Kierownik Działu Części
Anna Zybała
Specjalista ds. Części Zamiennych

Stacja Kontroli Pojazdów

Andrzej Spiszak
Diagnosta
Jerzy Tłok
Diagnosta