Autoryzowany serwis KIA - gwarancyjny i pogwarancyjny


Jesteś właścicielem samochodu marki KIA i szukasz sprawdzonego serwisu? Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy – naszą stację dealerską znajdziesz w Łaziskach Górnych, bezpośrednio przy DK81.

W naszym serwisie KIA dysponujemy specjalistycznymi stanowiskami obsługowo-naprawczymi, które umożliwiają nam usunięcie wszelkich, wykrytych w pojeździe usterek. Wyróżnia nas nie tylko profesjonalne zaplecze technologiczne, ale również doświadczona kadra pracownicza. Nasi serwisanci stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i kursach, również tych organizowanych przez markę KIA. Powierzając nam swój samochód możesz mieć więc pewność, że poddany zostanie on naprawom najwyższej jakości, wykonanym przez prawdziwych fachowców.

Profesjonalne zaplecze technologiczne i doświadczeni serwisanci są gwarancją rzetelnej i sprawnej obsługi. 

Dla pojazdów marki KIA oferujemy następujące, specjalne usługi:

Ponadto, zajmujemy się serwisowaniem klimatyzacji, sprzedażą, wymianą i naprawą ogumienia, montażem akcesoriów samochodowych, prowadzimy również serwis blacharsko-lakierniczy oraz przeprowadzamy szybką wymianę wszelkich płynów eksploatacyjnych.

Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie – dbamy więc o jak najwyższą jakość obsługi i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Dodatkowo, naszym stałym klientom oferujemy specjalne rabaty na nasze usługi.

Serwis samochodów wszystkich marek

W Etrans serwisujemy nie tylko samochody KIA, ale również zajmujemy się naprawami pojazdów wszystkich innych marek. Nasz profesjonalny sprzęt i wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy gwarantują najwyższą jakość oferowanych przez nas usług serwisowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę i rzetelne, indywidualne podejście do naprawy każdego samochodu.

Niezależnie, jakiego pojazdu jesteś posiadaczem – skorzystasz u nas z następujących usług:

W ramach naszego serwisu blacharskiego zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych – zapewniamy całodobową pomoc drogową oraz organizujemy oględziny samochodu przez rzeczoznawcę. Załatwiamy również wszelkie formalności z ubezpieczycielem – u nas rozliczysz się bezgotówkowo. Ponadto, na czas naprawy udostępnimy Ci pojazd zastępczy.

Doceniamy zaufanie, którym darzą nas regularnie odwiedzający nas klienci. By odwdzięczyć się Wam za lojalność i stałe korzystanie z naszych usług, wprowadziliśmy Kartę Stałego Klienta, uprawniającą do specjalnych zniżek. Dzięki niej, otrzymasz rabat na zakup samochodu nowego bądź używanego, usługi serwisowe oraz zakup części zamiennych, płynów eksploatacyjnych i akcesoriów.

Zapraszamy!
 

Kontakt do specjalistów


Tomasz Petkiewicz - Kierownik Serwisu
tel. +48 32 32 57 406

email: tomasz.petkiewicz@etrans.pl


Anna Mendera - Doradca ds. kontaktu z klientem
tel. +48 695 915 066

email: anna.mendera@etrans.pl


Adam Kocima - Doradca Techniczny           
tel. +48 663 000 079

email: adam.kocima@etrans.pl


Daniel Janusz - Doradca Techniczny
tel. +48 663 111 032

email: daniel.janusz@etrans.pl


Roksana Chrząstek - Recepcja
tel. +48 663 111 055

email: roksana.chrzastek@etrans.pl


Salon

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 412
sprzedaz.etrans@kiamotors.pl

Serwis

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 411
serwis.etrans@kiamotors.pl

Transport

ul. Wyzwolenia 30,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 43 268
etrans@etrans.pl