Informacje o firmie Etrans

Historia

Firma P.U.H. "Etrans" Sp. z o.o. powstała 1 stycznia 1995 roku, opierając swoją działalność na dwóch profilach: motoryzacji i transporcie. Od początku istnienia kluczowy był dla nas rozwój – infrastruktury, kadry i oferty. Efektem kilkunastoletnich inwestycji było uruchomienie nowego salonu sprzedaży samochodów KIA oraz modernizacja serwisu w Łaziskach Górnych przy ul. Leśnej 1.


Ludzie

Doświadczony, wykwalifikowany zespół jest podstawą funkcjonowania Etrans. Nasi pracownicy bezustannie rozszerzają swoje kompetencje, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i specjalistycznych kursach, wspieranych m.in. przez markę KIA.


Stacja dealerska

Przy ul. Leśnej 1 w Łaziskach Górnych prowadzimy autoryzowaną sprzedaż i serwis gwarancyjny samochodów marki KIA oraz serwis pogwarancyjny i sprzedaż pojazdów używanych wszystkich marek. Dysponujemy Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów oraz profesjonalnym serwisem ogumienia. Naszym Klientom zapewniamy dostęp do szerokiego wachlarza usług finansowych i ubezpieczeń na specjalnych warunkach. 


Transport

W ramach profilu transportowego świadczymy usługi sprzętowo-transportowe samochodami osobowymi, autobusami, pojazdami ciężarowymi i sprzętem specjalistycznym na terenie całej Polski i Europy. Oferujemy również serwisowanie pojazdów i maszyn. Zakład Transportu Etrans znajduje się w Łaziskach Górnych przy ul. Wyzwolenia 30.
 

Salon

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 412
sprzedaz.etrans@kiamotors.pl

Serwis

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 411
serwis.etrans@kiamotors.pl

Transport

ul. Wyzwolenia 30,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 43 268
etrans@etrans.pl