P.U.H. Etrans Sp. z o.o. to autoryzowany salon i serwis marki KIA w Łaziskach Górnych. Na terenie punktu dealerskiego prowadzimy sprzedaż nowych samochodów KIA i używanych pojazdów wszystkich marek, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny KIA, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów oraz serwis ogumienia. Dysponujemy Stacją Kontroli Pojazdów. Naszym Klientom zapewniamy dostęp do szerokiego wachlarza usług finansowych i ubezpieczeniowych na preferencyjnych warunkach. W branży motoryzacyjnej działamy nieprzerwanie od 1995 roku. Od początku istnienia dbamy o ciągły rozwój - infrastruktury, kadry i oferty. Nasi pracownicy bezustannie rozszerzają swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach i specjalistycznych kursach, wspieranych m.in. przez markę KIA.

Klientom towarzyszymy na każdym etapie zakupu i eksploatacji pojazdu. Również skupując samochody używane. W KIA Etrans możesz liczyć na najwyższe standardy obsługi – zaangażowane, doradztwo oraz dedykowany pakiet usług.

Zapraszamy kierowców z Dąbrowy Górniczej, Łazisk Górnych, Zabrza, Rudy Śląskiej, Tarnowskich Gór, Zawiercia, Siemianowic, Tychów, Mysłowic, Żor, Mikołowa czy Jaworzna.