KIA Etrans to nie tylko samochody nowe KIA, ale również szeroka gama pojazdów używanych różnych marek - o sprawdzonym pochodzeniu, zweryfikowanym stanie technicznym i gwarantowanym przebiegu.

W dziale samochodów używanych KIA Etrans w Łaziskach Górnych czekają samochody używane wszystkich marek. W stałej ofercie posiadamy zawsze kilkadziesiąt pojazdów z różnych roczników i w różnych przedziałach cenowych. Wiele z nich było serwisowanych w naszej sieci dealerskiej, więc znamy je od pierwszego kilometra. Każdy pojazd, przed wprowadzeniem do sprzedaży, zostaje rzetelnie sprawdzony w Stacji Kontroli Pojazdów. Wybieramy tylko najlepsze auta, w świetnym stanie technicznym i wizualnym.

W naszej ofercie znajdziesz używane samochody od dealera KIA. Wśród nich m.in.:

  • KIA sportage;
  • KIA Ceed;
  • KIA Stonic;
  • KIA Optima;
  • KIA Venga,

Zapewniamy najlepsze ceny, a także autoryzowany serwis aut osobowych. 

Używana KIA z gwarancją do 6 lat

Kupując samochód używany w KIA Etrans, możesz skorzystać z programu „KIA | UŻYWANE 3 do 6 lat gwarancji”. Gwarancja ta wynika bezpośrednio z 7 lat gwarancji KIA dla nowych samochodów, co ma szczególne znaczenie dla nowego nabywcy. Odpowiedni czas pozostały do zakończenia gwarancji ustalany jest indywidualnie i wynosi od 3 do 6 lat. Wszystkie uprawnienia gwarancyjne przechodzą na kolejnego nabywcę pod warunkiem spełnienia przez auto warunków gwarancji. Samochody objęte programem mają wykonane wymagane kontrole stanu technicznego i spełniają najwyższe standardy.

Używana KIA jak nowa

Używane auta KIA, które dostają się finalnie do programu, to pojazdy starannie wyselekcjonowane przez naszych dealerów. Oferowane auta są w doskonałym stanie technicznym. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć z używanej KIA jeszcze przez długie lata.

To jednak nie wszystkie składowe, które wpływają na doskonały stan techniczny dostępnych samochodów. Przed wprowadzeniem pojazdu do programu dokładnie sprawdzamy historię serwisowania, a także wykonujemy badania ASO.

Po więcej szczegółów dotyczących tego, jak weryfikujemy używane KIA w salonie, zanim trafią one do oferty, zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania oraz pomogą w doborze optymalnego pojazdu.

Jazda testowa używanymi autami KIA

Nie musisz kupować samochodu w ciemno, w KIA Etrans możesz skorzystać z jazdy testowej, aby wypróbować interesujący Cię model. Samochody używane KIA dostępne w naszym programie są najpierw dokładnie sprawdzone pod względem technicznym, zanim trafią do oferty. Dzięki temu jako masz pewność, że jazda autem z drugiej ręki będzie pewna oraz bezpieczna. Wypróbuj samemu, jak „prowadzą się” KIA używane z salonu.

Opcje finansowania aut używanych

Zdecydowałeś się na zakup używanej KIA z naszego salonu? W takim razie istnieje spora szansa, że zainteresuje Cię jedna z opcji finansowania, które oferujemy w KIA Etrans. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, które finansowe rozwiązania będą korzystne dla Ciebie, skontaktuj się z naszymi pracownikami. Przedstawią oni dostępne alternatywy, które pozwolą Ci kupić samochody używane KIA w wygodny sposób oraz w korzystnej dla Ciebie cenie.

Samochody Kia dostępne od ręki w atrakcyjnych cenach

Szukasz nowych samochodów Kia w korzystnych cenach i nie wiesz, na jaki salon się zdecydować? W Etrans znajdziesz szeroki wybór modeli, dzięki któremu zakupisz dokładnie takie auto Kia, dostępne od ręki, jakiego poszukujesz - obojętnie, czy zależy Ci na niezawodności podczas dalszych tras, komforcie jazdy po mieście, czy wygodzie, jaką daje całej rodzinie duży SUV. Motoryzacja jest naszą pasją. Nie tylko proponujemy atrakcyjne ceny, ale także staramy się dopasować pojazd do indywidualnych potrzeb każdego Klienta oraz jego osobowości. Jest to zasługa naszego wykwalifikowanego personelu, który posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doboru samochodów Kia dostępnych od ręki. Ponadto, wybierając modele Kia od ręki w Etrans otrzymujesz nie tylko atrakcyjną ofertę cenową czy korzystne warunki finansowania oraz ubezpieczenia, ale również profesjonalną obsługę posprzedażową. Sprawdź!

Twoja nowa Kia czeka w salonie Etrans

Oczywiście w Etrans znajdziesz samochody Kia dostępne od ręki, ale to nie znaczy, że masz się na nie decydować bez uprzedniego poznania ich możliwości. Jazda próbna to doskonały sposób na to, by przekonać się, czy to właśnie ten model spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Ponadto warto podkreślić, że wszystkie nowe samochody Kia, czyli również modele Kia od ręki, objęte są gwarancją przez 7 lat lub 150 000 km. Co więcej, przez pierwsze 3 lata bez limitu kilometrów! Gwarancja obejmuje wszelkie wady wykryte podczas typowego użytkowania pojazdu, przy których istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że powstały podczas procesu produkcji. Jest to jedyna tego typu oferta na rynku, gdyż żaden inny producent w Europie nie jest w stanie zadeklarować tej klasy pakietu korzyści. Jeżeli ważne są dla Ciebie najwyższe standardy jakości, ochrona na terenie ponad 20 państw europejskich oraz kompleksowa obsługa klientów to z wielką przyjemnością zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy pewni, że w KIA Etrans znajdziesz idealny samochód używany w założonym budżecie. Zapraszamy kierowców z Katowic, Dąbrowy Górniczej, Gliwic, Łazisk Górnych, Zabrza, Rybnika, Rudy Śląskiej, Tarnowskich Gór, Zawiercia, Siemianowic, Sosnowca, Tychów, Bytomia, Mysłowic, Żor, Chorzowa, Mikołowa czy Jaworzna.

Salon Polska: Sprawdź ofertę i auta dostępne od ręki

Potrzebujesz informacji? Zapytania wyślij na nasz adres e-mail. Interesują Cię szczegóły dotyczące zawarcia umowy lub dostępności aut? Na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt znajdziesz numer telefonu i adres poczty elektronicznej. Skontaktuj się z nami i przesiądź się do swojego nowego auta!

Dowiedz się więcej
Pewne
pochodzenie
Sprawdzony
stan techniczny
Gwarantowany
przebieg
Wybrane
modele z
gwarancją
Najwyższe
standardy
obsługi
Skontaktuj się
z nami
Cena
Rocznik
Przebieg
Sortuj po cenie
Sortuj po nazwie
Filtruj