Etrans to Autoryzowany Salon i Serwis Samochodowy KIA, który dostarcza nowoczesne samochody dla klientów z Chorzowa i całego Śląska. Od 1995 roku bierzemy aktywny udział w zmianach zachodzących w branży motoryzacyjnej, przyciągając kierowców, dla których najważniejsze są jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Salon Etrans to przestrzeń, w której znajdziesz dziesiątki nowych i używanych samochodów w doskonałych cenach. Chcąc zapewnić kompleksową obsługę, zajmujemy się również sprzedażą części zamiennych, akcesoriów czy ogumienia. Sprawdź aktualną ofertę dostępną w naszym salonie.

Salon Samochodowy KIA Etrans to miejsce, w którym można zapoznać się ofertą modelową koreańskiego giganta motoryzacji. Samochody KIA od wielu lat uchodzą za pojazdy spełniające kryteria nowoczesności i najwyższej klasy.

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim nowe modele samochodowe. Jednak w odpowiedzi na potrzeby klientów o zróżnicowanych oczekiwaniach finansowych, oferujemy również samochody używane w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem, udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszych aut, a także oferty finansowania i ubezpieczenia.

 

Salon KIA Chorzów — modele w naszej ofercie

Samochodowym bestsellerem w naszej ofercie jest KIA Picanto, kompaktowy i zwrotny pojazd miejski. W KIA przykładamy dużą wagę do komfortu i bezpieczeństwa, dlatego każdy element w KIA Picanto został skrupulatnie przemyślany. Choć samochód wydaje się kompaktowy to w jego wnętrzu jest sporo miejsca zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Również przestrzeń bagażowa została zoptymalizowana do tego stopnia, że jest jedną z największych w tym segmencie aut. Samochód już w swojej podstawowej wersji zawiera liczne systemy, które sprawiają, że poruszanie się tym samochodem po ciasnych ulicach Chorzowa i innych śląskich miast jest prawdziwą przyjemnością.

Dla osób szukających większego auta proponujemy KIA XCeed, wciąż auta miejskiego, ale bardziej przystającego do dalekich wakacyjnych podróży. W samochodzie znajdziemy bagażnik o pojemności 426 litrów, który może zostać powiększony do 1378l przez złożenie tylnych siedzeń. W samochodzie znajduje się kolorowy ekran dotykowy, aktywny tempomat Stop & Go, system monitorowania martwego pola w lusterkach, asystent parkowania czy system automatycznego hamowania z funkcją wykrywania pieszych.

Dealer KIA Chorzów — szeroki wybór usług

Współpracujemy z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi, aby zaoferować kompleksowe pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych na preferencyjnych warunkach. Nasz zespół dokonuje kalkulacji na miejscu, obejmując OC, AC, NNW, Assistance oraz rozszerzenia o dodatkowe ryzyka. Doradcy są gotowi odpowiedzieć na pytania i omówić warunki umowy, aby pomóc klientowi w podjęciu najlepszej decyzji. Po zakupie ubezpieczenia, nasz personel będzie dbał o terminy płatności rat i wznowienia.

Dodatkowo, oferujemy korzystne i indywidualnie dopasowane warunki finansowania zakupu nowych lub używanych samochodów. Nasza oferta kredytowa obejmuje różne opcje, takie jak kredyt ratalny, kredyt z karencją w spłacie, kredyt balonowy oraz kredyt niska rata. Dla przedsiębiorców proponujemy również różnorodne produkty finansowe, takie jak leasing (klasyczny operacyjny, finansowy, VAT marża), kredyt oraz pożyczka leasingowa. Oferujemy elastyczne podejście i pomoc na każdym etapie realizacji umowy, zapewniając przejrzystość i satysfakcję naszym klientom.

Serwis KIA Chorzów — ASO

Autoryzowany Serwis KIA Etrans to miejsce, w którym każdy samochód zostanie naprawiony zgodnie z najwyższymi i surowymi standardami naszej firmy. Jako specjaliści ASO KIA wiemy wszystko na temat samochodów KIA, które wymagają specjalistycznej opieki. Potrafimy szybko i trafnie zdiagnozować przyczynę problemów motoryzacyjnych oraz przystąpić do naprawy bez zbędnej zwłoki.

Nasi mechanicy to ludzie z pasją, którzy pracują na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym i naprawczym, gwarantującym efektywną pracę. Dzięki holistycznemu podejściu do diagnozowania i naprawiania pojazdów nasze działania przebiegają szybko i skutecznie. Dodatkowo oferujemy dostęp do oryginalnych części zamiennych, które są najlepszą alternatywą dla zużytych elementów samochodu.

Kierowco z Chorzowa! Wybierz Salon Samochodowy Etrans KIA

Każdego kierowcę zainteresowanego naszą firmą, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na nowe i używane samochody oraz pozostałe dodatkowe usługi. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno telefonicznie, jak i stacjonarnie w salonie mieszczącym się w Łaziskach Górnych przy ulicy Leśnej. Zapraszamy kierowców z Katowic, Dąbrowy GórniczejGliwic, Łazisk Górnych, ZabrzaRybnika, Rudy Śląskiej, Sosnowca, Tychów, Bytomia, Zawiercia, Siemianowic, Tarnowskich Gór, Chorzowa, Mikołowa czy Jaworzna. Zapraszamy do kontaktu!