Jeśli bezskutecznie poszukujesz sprawdzonego salonu KIA w Rybniku, to wybierz Etrans w Łaziskach Górnych! Jest to najlepsze miejsce, w którym można zapoznać się portfolio koreańskiego giganta motoryzacji. Samochody KIA od wielu lat uchodzą za pojazdy spełniające kryteria nowoczesności, designu oraz najwyższej klasy. Ty także możesz stać się posiadaczem tego wyjątkowego auta. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Auto salon KIA Rybnik Etrans

Etrans to Autoryzowany Salon i Serwis Samochodowy KIA, który dostarcza nowoczesne samochody dla klientów z Rybnika i całego Śląska. Od 1995 roku bierzemy aktywny udział w zmianach zachodzących w branży motoryzacyjnej, przyciągając kierowców, dla których najważniejsze są jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Salon Etrans to przestrzeń, w której znajdziesz dziesiątki nowych i używanych samochodów w doskonałych cenach. Chcąc zapewnić kompleksową obsługę, zajmujemy się również sprzedażą części zamiennych, akcesoriów oraz ogumienia. Zamiast ogólnej oferty salonu samochodowego KIA w Rybniku, sprawdź nasze atrakcyjne propozycje, które z przyjemnością dopasujemy do Twoich potrzeb!

Salon KIA Rybnik — modele w naszej ofercie

W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne modele KIA. KIA Picanto to zwrotny i praktyczny samochód miejski, cieszący się ogromną popularnością wśród kierowców. Priorytetem przy tworzeniu Picanto było zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa, co widać w każdym detalu tego modelu. Mimo swoich skromnych wymiarów, wnętrze samochodu oferuje przestrzeń zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Dla osób poszukujących większego pojazdu proponujemy KIA XCeed. Ten model zachowuje charakter auta miejskiego, ale z dodatkowymi udogodnieniami dla dłuższych podróży jak m.in. pojemny bagażnik. To jednak nie koniec! W naszej ofercie, zarówno nowych, jak i używanych samochodów, znajdziesz także modele takie jak KIA EV9, KIA Ceed, KIA Sportage, KIA Niro EV i wiele innych. Zachęcamy do odwiedzenia salonu KIA już dziś i zapoznania się z naszymi propozycjami.

Dealer KIA Rybnik — szeroki wybór usług

Dla osób z Rybnika i całego Śląska przygotowaliśmy atrakcyjne możliwości finansowania zakupu samochodu. Możesz skorzystać z  atrakcyjnego kredytu lub leasingu, a także zaoferować swoje obecne auto w rozliczeniu. Dla firm o różnych rozmiarach działalności proponujemy różnorodne opcje finansowe, idealnie dopasowane do ich potrzeb. Ponadto, we współpracy z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi, oferujemy kompleksowe pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dla klientów z całej Polski na bardzo dogodnych warunkach.

Jeśli zakupiłeś Kię Rio lub inny samochód, skorzystaj z naszej propozycji. Nasi doradcy są gotowi udzielić pomocy i odpowiedzieć na wszystkie pytania, szczegółowo omawiając warunki umowy i wspierając w wyborze najlepszej oferty. Zapraszamy po szczegółowe informacje!

Serwis KIA Rybnik — ASO

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego serwisu KIA w Rybniku i nie udaje Ci się znaleźć właściwego adresu to Autoryzowany Serwis KIA Etrans w Łaziskach Górnych jest odpowiedzią! To miejsce, w którym każdy samochód zostanie naprawiony zgodnie z najwyższymi i surowymi standardami naszej firmy. Nasza oferta obejmuje zarówno naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dla wszystkich modeli KIA, jak i sprzedaż oryginalnych części drogą wysyłkową. Dodatkowo specjalizujemy się w usługach dla pojazdów różnych marek, oferując szeroki zakres świadczeń. Jest to m.in.:

Nasze usługi obejmują także likwidację szkód komunikacyjnych. Zapewniamy pomoc drogową 24/7 oraz organizujemy oględziny pojazdu przez rzeczoznawcę. Zajmujemy się również wszystkimi formalnościami ubezpieczeniowymi i udostępniamy samochód zastępczy na czas naprawy w naszym warsztacie.

Nasi pracownicy to ludzie z pasją, którzy pracują na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym i naprawczym, gwarantującym efektywną pracę. Dzięki kompleksowemu podejściu do diagnozowania i naprawiania pojazdów nasze działania przebiegają szybko i skutecznie. Zapraszamy serdecznie!

 

Kierowco z Rybnika! Wybierz Salon Samochodowy Etrans KIA

Każdego kierowcę zainteresowanego naszą działalnością, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na nowe i używane samochody Kia z salonu oraz pozostałe dodatkowe usługi. Nie znalazłeś salonu KIA w Rybniku? Wybierz Etrans! Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno telefonicznie, mailowo jak i stacjonarnie w salonie mieszczącym się w Łaziskach Górnych przy ulicy Leśnej 1. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz atrakcyjne oferty.oraz pozostałe dodatkowe usługi. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno telefonicznie, mailowo jak i stacjonarnie w salonie mieszczącym się w Łaziskach Górnych przy ulicy Leśnej. 

Zapraszamy kierowców z Katowic, Dąbrowy GórniczejGliwic, Łazisk Górnych, Zabrza, Rybnika, Rudy Śląskiej, Zawiercia, Siemianowic, Tarnowskich GórSosnowca, Tychów, Bytomia, Chorzowa, Mikołowa czy Jaworzna.