Salon Kia Katowice


Szukasz autoryzowanego dealera bądź serwisu Kia w okolicy Katowic? Odwiedź Etrans w Łaziskach Górnych - nasz salon położony jest bezpośrednio przy DK81, więc szybko i wygodnie dojedziesz do nas z każdej dzielnicy Katowic, a podróż ze ścisłego centrum miasta powinna zająć Ci maksymalnie 23 minuty. Zapraszamy!

Salon Kia – Katowice i okolice

Etrans jest jednym z największych salonów Kia na Śląsku - w naszej ofercie znajdziesz wszystkie, najpopularniejsze modele tej marki, dostępne od ręki w atrakcyjnych cenach. Oferujemy szereg rabatów na zakup nowego pojazdu, skierowanych do naszych stałych klientów i różnorodnych grup zawodowych. Ponadto, dzięki współpracy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, jesteśmy w stanie zaoferować Ci korzystne pakiety OC/AC oraz ubezpieczenie NNW. W naszym salonie prowadzimy również komis samochodowy – zakupisz u nas sprawdzone, używane auta Kia oraz modele innych, popularnych marek. Wybierz swój wymarzony pojazd i umów się na jazdę próbną już dziś!

Działamy na rynku od 1995 roku – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość obsługi, zgodną z wysokimi standardami marki Kia.

Salon Kia Katowice - modele w naszej ofercie 

W Etrans oferujemy wszystkie modele marki Kia - z pewnością w naszym salonie znajdziesz pojazd, dopasowany do Twoich potrzeb! Zamówisz u nas m.in. małe, miejskie Picanto, popularną Kię Ceed, kompaktowego SUVa Sportage, Niro - crossovera z napędem hybrydowym, a także Kię Stinger - wyjątkowego liftbacka klasy premium.

W naszym salonie Kia blisko Katowic skonfigurujesz swój wymarzony pojazd, możesz również zdecydować się na jeden z modeli dostępnych od ręki. Odwiedź Etrans i zamów nowe auto już dziś!

Autoryzowany serwis Kia w okolicach Katowic

W Etrans skorzystasz również z profesjonalnych usług serwisowych. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wszelkich modeli Kia, a także prowadzimy sprzedaż wysyłkową oryginalnych części do pojazdów tej marki. Ponadto, świadczymy szereg usług, skierowanych do samochodów wszystkich marek. Zajmujemy się m.in.:

  • serwisowaniem klimatyzacji,
  • przeglądami okresowymi,
  • wymianą, naprawą, sprzedażą i przechowywaniem opon,
  • szybką wymianą płynów eksploatacyjnych,
  • montażem akcesoriów samochodowych,
  • naprawami blacharsko-lakierniczymi.

Kompleksowo zajmujemy się również likwidacją szkód komunikacyjnych. Zapewniamy całodobową pomoc drogową, organizujemy oględziny pojazdu przez rzeczoznawcę, załatwiamy wszystkie formalności z ubezpieczycielem, a także, na czas naprawy, udostępniamy Ci samochód zastępczy.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług serwisowych. Nasi pracownicy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem w naprawach pojazdów Kia i innych marek, a ponadto stale podnoszą swoje kompetencje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Kompleksowo diagnozujemy każdy pojazd i indywidualnie podchodzimy do jego naprawy. Ponadto, dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy specjalne rabaty na usługi serwisowe, zakup części zamiennych, płynów eksploatacyjnych i akcesoriów.

Zapraszamy!
 

Salon

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 412
sprzedaz.etrans@kiamotors.pl

Serwis

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 411
serwis.etrans@kiamotors.pl