Szukasz autoryzowanego dealera Kia Motors bądź serwisu Kia w okolicy Katowic? Odwiedź Etrans w Łaziskach Górnych. Nasza siedziba położona jest bezpośrednio przy DK81, więc szybko i wygodnie dojedziesz do nas z każdej dzielnicy Katowic, a podróż ze ścisłego centrum miasta powinna zająć Ci maksymalnie 23 minuty. Zapraszamy!

Auto salon KIA Katowice Etrans — Twój wybór na Śląsku

Szukasz salonu samochodowego KIA w Katowicach? Etrans jest jednym z największych salonów KIA na Śląsku. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie, najpopularniejsze modele samochodów KIA. Co więcej, są one dostępne od ręki w atrakcyjnych cenach. Oferujemy szereg rabatów na zakup nowego pojazdu, skierowanych do naszych stałych klientów i różnorodnych grup zawodowych. Ponadto, dzięki współpracy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, jesteśmy w stanie zaoferować Ci korzystne pakiety OC/AC oraz ubezpieczenie NNW. Etrans to także komis samochodowy - zakupisz u nas sprawdzone, samochody używane z salonu KIA oraz modele innych, popularnych marek. Wybierz swój wymarzony pojazd i umów się na jazdę próbną już dziś!

Jako salon i autoryzowany serwis KIA niedaleko Katowic działamy na rynku od 1995 roku - dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość obsługi, zgodną z wysokimi standardami marki KIA.

Salon KIA Katowice — modele w naszej ofercie

W Etrans oferujemy wszystkie modele KIA. Z pewnością u nas znajdziesz pojazd dopasowany do Twoich potrzeb. Zapomnij o przeglądaniu ogłoszeń - wystarczy, że skontaktujesz się z naszym zespołem. Z przyjemnością przekażemy Ci wszelkie informacje na temat samochodów marki KIA. Zamówisz u nas m.in. małe, miejskie Picanto, popularną Kię Ceed, kompaktowego SUVa Sportage lub Niro - crossovera z napędem hybrydowym.

W naszym salonie KIA blisko Katowic nie tylko skonfigurujesz swój wymarzony pojazd, ale także możesz zdecydować się na jeden z modeli dostępnych od ręki. Umów wizytę, odwiedź Etrans i zamów nowe auto już dziś! Godziny otwarcia naszej siedziby oraz wszelkie dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Dealer KIA Katowice — szeroki wybór usług na Śląsku

Ponadto dla mieszkańców miasta Katowice i nie tylko przygotowaliśmy atrakcyjne warunki finansowania zakupu pojazdu. Możesz zdecydować się na korzystny kredyt, leasing, jak również pozostawić swoje dotychczasowe auto w rozliczeniu. Dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw proponujemy także różnorodne rozwiązania finansowe, które są idealnie dostosowane do ich potrzeb. Co więcej, współpracując z czołowymi firmami ubezpieczeniowymi, możemy zaproponować kompleksowe pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dla Klientów z całej Polski na dogodnych i preferencyjnych warunkach.

Kupiłeś Kię Rio lub inny pojazd? Sprawdź naszą propozycję. Nasi doradcy służą pomocą i z chęcią odpowiadają na wszelkie pytania, omawiając warunki umowy i pomagając w wyborze najkorzystniejszej oferty. Zapraszamy!

Serwis KIA Katowice — ASO

Jeśli szukasz serwisu KIA w Katowicach to w KIA Etrans skorzystasz również z profesjonalnych usług serwisowych. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wszelkich modeli KIA, a także prowadzimy sprzedaż wysyłkową oryginalnych części. Ponadto oferujemy szereg świadczeń skierowanych do samochodów wszystkich marek. Zajmujemy się m.in.:

Kompleksowo zajmujemy się również likwidacją szkód komunikacyjnych. Zapewniamy całodobową pomoc drogową, organizujemy oględziny pojazdu przez rzeczoznawcę. Co więcej, załatwiamy wszystkie formalności z ubezpieczycielem, a także, na czas naprawy w naszym warsztacie, udostępniamy Ci samochód zastępczy.

Klientom szukających serwisu KIA w Katowicach gwarantujemy najwyższą jakość usług serwisowych. Pracownicy naszej firmy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem w naprawach zarówno pojazdów KIA, jak i innych producentów samochodów osobowych. Ponadto stale podnoszą oni swoje kompetencje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Kompleksowo diagnozujemy każdy pojazd i indywidualnie podchodzimy do jego naprawy. Ponadto, dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy specjalne rabaty na usługi serwisowe, zakup części zamiennych, płynów eksploatacyjnych i akcesoriów. Zapraszamy!