Dla wszystkich funkcjonariuszy służb mundurowych przygotowaliśmy specjalne rabaty na wybrane modele nowych samochodów marki Kia. Sprawdź, jaka zniżka czeka w salonie Etrans KIA. Poznaj naszą ofertę!

Jako doświadczony dealer doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że bezpieczeństwo jest dla Ciebie niezwykle ważne. W samochodach marki Kia znajdziesz nie tylko najwyższą jakość jazdy, ale również zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że Twoja podróż będzie nie tylko komfortowa, ale też niezawodna. Co więcej, nie musisz martwić się też o serwisowanie samochodu, gdyż dedykowane usługi serwisowe zapewnią Ci wygodę i bezpieczeństwo podczas korzystania z pojazdu.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli służb mundurowych do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty! Rabat udzielany jest na podstawie ważnej legitymacji (m.in. policja i żandarmeria, służba celna, służba więzienna, straż graniczna, straż ochrony kolei, służba leśna, straż pożarna, służby specjalne typu: agencja bezpieczeństwa wewnętrznego, agencja wywiadu, biuro ochrony rządu).

Etrans - oferta zniżek dla grup zawodowych

Ponadto jako Etrans Kia oferujemy nie tylko atrakcyjne rabaty dla grup zawodowych, ale także podmiotom publicznym i instytucjom realizującym zakupy w oparciu o zasady postępowań przetargowych, uprawnionym osobom z uprawieniami PFRON oraz rolnikom. Jeśli jesteś architektem, taksówkarzem, górnikiem lub prawnikiem to sprawdź koniecznie, czy na Ciebie także czeka atrakcyjny upust lub dedykowana oferta rabatowa. Szczegółowy cennik dla wybranych grup zawodowych dostępny u naszych pracowników. Zapraszamy do kontaktu!