Ubezpieczenia komunikacyjne

Współpraca z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi pozwala zaoferować Klientom kompleksowe pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych na atrakcyjnych, preferencyjnych warunkach.

Na miejscu wykonujemy kalkulacje:

porównując oferty wielu ubezpieczycieli i dopasowując zakres ochrony oraz wysokość składki do indywidualnych potrzeb. Nasi doradcy odpowiadają na pytania i omawiają z Klientem warunki umowy, ale pomóc mu w podjęciu najkorzystniejszej dla niego decyzji. Po zakupie ubezpieczenia, pracownicy będą przypominać o zbliżających się terminach płatności rat i wznowieniach. Ubezpieczenie może być kredytowane.


Finansowanie

Dzięki doświadczeniu i budowanym latami relacjom z instytucjami finansowymi, zapewniamy Klientom korzystne, indywidualnie dopasowane warunki finansowania zakupu samochodu nowego lub używanego.

Gwarantujemy przejrzystość umowy i pomoc na każdym etapie jej realizacji. Na Klientów indywidualnych czekają następujące opcje kredytowe:

Przedsiębiorcom oferujemy szeroką gamę produktów finansowych, idealnie dopasowanych do potrzeb mikro, małego, średniego lub dużego biznesu. Do wyboru pozostają m.in.:

Niezależnie od wybranego produktu, zapewniamy uproszczone procedury oraz pomoc w dopełnieniu formalności. Z naszych usług korzystając kierowcy z Katowic, Dąbrowy GórniczejGliwic, Łazisk Górnych, ZabrzaRybnika, Rudy Śląskiej, Tarnowskich Gór, Zawiercia, SiemianowicSosnowca, Tychów, Bytomia, Mysłowic, ŻorChorzowa, Mikołowa czy Jaworzna

Katarzyna Ból
Specjalista ds.Ubezpieczeń
Aneta Wójcik
Specjalista ds.Ubezpieczeń