Salon Kia Śląsk


Poszukujesz autoryzowanego dealera, sprzedającego samochody Kia na Śląsku? Zapraszamy Cię do Salonu Etrans w Łaziskach Górnych, gdzie wykwalifikowani sprzedawcy zaprezentują Tobie wybrany model samochodu i zachęcą do odbycia jazdy testowej.

Salon sprzedaży nowych samochodów Kia - Śląsk

Firma Etrans powstała 1 stycznia 1995 roku, od początku opierając swoją działalność na motoryzacji i transporcie. W efekcie sumiennej pracy i ciągłego rozwoju powstała stacja dealerska, która aktualnie jest jednym z największych salonów Kia na Śląsku. Prowadzona jest tutaj sprzedaż pełnej gamy nowych samochodów tej marki. Ofertę przedstawiają doświadczeni pracownicy, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i kursach. Dzięki temu są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów zarówno co do posiadanej wiedzy jak i standardu obsługi. Z pewnością pomogą w dobraniu idealnej wersji samochodu Kia, zgodnej z oczekiwaniami, gdyż dla naszych sprzedawców „motoryzacja” to także pasja.

Chcąc zapewnić klientom Kia z województwa śląskiego najwyższą jakość świadczonych usług, poza sprzedażą nowych samochodów, oferujemy także pakiet usług dodatkowych związanych z zakupem auta, tj usługi finansowe (kredyt, leasing) oraz ubezpieczenia. Dzięki temu oferta salonu jest w pełni kompleksowa.

Jako jeden z nielicznych dealerów Kia na Śląsku, oferujemy specjalny system rabatowy dla stałych klientów oraz wybranych grup zawodowych.

salon Kia Śląsk

Autoryzowany serwis samochodów Kia - Śląsk

Firma Etrans jest autoryzowanym serwisem Kia dla klientów ze Śląska. Świadczy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Wyróżnia się przede wszystkim profesjonalnym, nowoczesnym zapleczem technologicznym i specjalistycznymi stanowiskami obsługowo-naprawczymi, ale nie tylko. To także grupa serwisantów o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach. Powierzając im swój samochód masz pewność, że zostanie on poddany naprawom zgodnie z najwyższymi standardami obsługi.

W naszym serwisie można skorzystać z usług:

salon Kia Śląsk

Sprzedaż samochodów używanych

Przy salonie prowadzona jest sprzedaż używanych samochodów wszystkich marek. Ich stan jest sprawdzany w naszym serwisie i dokładnie opisywany, a przebieg i przeprowadzone naprawy udokumentowane. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują niezawodnych aut, ale tańszych w zakupie niż samochody nowe.

Salon

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 412
sprzedaz.etrans@kiamotors.pl

Serwis

ul. Leśna 1,
43-170, Łaziska Górne
tel. +48 32 32 57 411
serwis.etrans@kiamotors.pl